Kącik Kulinarny Bony Towarowe Moje Rachunki
Fas Food Sala Bankietowa

Nasze sklepy

Supermarket Cold Lux

2 pasaże handlowe przy ulicy Krakowskie Przedmieście dysponuje 18 -stoma eleganckimi butikami.

Supermarket Cold Lux

Supermarkety Cold Lux to sieć dwóch eleganckich sklepów o nowoczesnych i niejednokrotnie nowatorskich rozwiązaniach. Na rynku bocheńskim działamy od 2002 roku. Jako pierwszy powstał supermarket przy ul. Brzeskiej w miejscu byłego Lider Market, który w czerwcu 2008 roku w wyniku remontu uległ całkowitej modernizacji. W 2007 roku otworzyliśmy drugi sklep na os. Niepodległości. Zadbaliśmy o wygodę naszych klientów wprowadzając nowoczesne rozwiązania w tym m.in.: przestronne hale sprzedażowe, wygodne regały z precyzyjnie ustawionym towarem, najwyższej jakości urządzenia chłodnicze, klimatyzację oraz duże parkingi.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klientów dlatego szczególny nacisk kładziemy na jakość i cenę oferowanych produktów. W sklepach Cold Lux znajdą Państwo zawsze bogaty i urozmaicony asortyment produktów w atrakcyjnej cenie oraz miłą i profesjonalną obsługę. W naszej ofercie dominują produkty krajowe, dzięki czemu firma wspiera lokalne rynki i promuje rodzimych producentów. Gwarantujemy najwyższą jakość mięsa i wędlin, wyjątkowo duży wybór pieczywa oraz codzienne dostawy świerzych warzyw i owoców. Podejmujemy liczne działania marketingowe. Realizujemy zarówno własne projekty jak i te inspirowane przez partnerów handlowych. Organizujemy liczne promocje i degustacje a także ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Naszą szczególną propozycją jest PROMOCJA  TYGODNIA - co tydzień inny towar w SUPER CENIE !  

W obu supermarketach oprócz hal sprzedażowych znajdują się również pasaże handlowe z eleganckimi, przeszklonymi butikami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!

 

Polana Ceramiczne - Akcesoria do biokominków